Дитяча снайперська гвинтівка з лазерним прицілом на кульках 67 см

- Немає в наявності
- Код: 31275
663 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Снайперська гвинтівка на кульках із лазерним прицілом. Пластиковий корпус має високу деталізацію й точно передає конструктивні особливості автомата. Принцип роботи досить простий, під час натискання на курок спрацьовує ударно-пружинний механізм, унаслідок чого автомат вистрілює пластиковими кульками 6 мм.
Особливість:
- Лазерний приціл
- Двонога в комплекті
- Стріляє пластиковими кульками діаметром 6 мм
- Стріляє одиничними пострілами
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Довжина гвинтівки: 67 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 70 х 6 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Висота | 230 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 663 ₴

