Іграшковий Автомат гранатомет стріляє гранатами звукові ефекти Зелений

-5%
- Готово до відправки
- Код: 31266
740 ₴
706 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранатомет ігровий дитячий – це яскрава та стильна іграшкова зброя. Дитина зможе використовувати дитячу зброю для активних ігор у компанії, а також грати і сама, тренуючись у стрільбі по мішені.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Виготовлений із пластику, безпечного для здоров'я дитини
- Звукові ефекти
- Стріляє гранатами
Комплектація:
- Гранатомет – 1 шт.
- Гранати – 3 шт.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Матеріал: пластик
- Елементи живлення: Батарейки (таблетки) (не входять до комплекту)
- Довжина гранатомета: 53 см
- Довжина гранати: 16 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 60 х 8,5 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Миномет |
| Комплектація мішенню | False |
| Довжина паковання | 600 мм |
| Ширина паковання | 85 мм |
| Висота паковання | 280 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 706 ₴


