Дитячий пістолет на орбізах з аккумулятором Орбіган 53 см Синій

Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 31270
837 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 111 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий пістолет на орбізах з аккумулятором Орбіган 53 см Синій»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий пістолет стріляє орбізами (гідропулями) діаметром приблизно 7,5 мм. Його зручно тримати однією або двома руками. Корпус іграшки виготовлений із міцного пластику та вирізняється високою деталізацією. У комплекті з автоматом йде акумулятор, завдяки чому швидкість стрільби дуже висока.
Особливості:
- Працює від акумулятора
- Стріляє чергою
- Має стильний і реалістичний зовнішній вигляд
- Міцна конструкцію й деталізовані елементи
- Легкий у керуванні та простий у використанні навіть для маленьких дітей
Комплектація:
- Пістолет
- Акумулятор
- Захисні окуляри
- USB-шнур для зарядного пристрою
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Довжина автомата: 53 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 7 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 837 ₴



