Конструктор Робот P.R. Mecha Афіна Atomic Storm SLUBAN 511 деталей

- Немає в наявності
- Код: 31263
907 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN Мехамайстер Atomic Storm виготовлений з високоякісного пластику абсолютно безпечного для дітей. Усі деталі конструктора міцно тримаються між собою. Унікальний дизайн міні-фігурки механічного руйнівника не залишить байдужою вашу дитину. Робот озброєний, що робить гру більш цікавою. Робот Афіна має безліч рухливих елементів, що дозволяє йому приймати різні пози та здійснювати різні рухи. Дитячий конструктор належить до серії ROBOT.
Комплектація:
- 511 деталей
- інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Кількість елементів: 511 шт.
- Розмір робота: 46 х 8 х 41 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 7 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Роботи |
| Кількість деталей | 511 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 907 ₴









