Дитячий ігровий набір військового зі зброєю й аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 31261
998 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір зі зброєю пропонує дітям захопливі рольові ігри та пригоди! До набору входить кілька різновидів зброї та різні аксесуари, які вирізняються високою деталізацією й реалістичністю. Зброя має безпечний дизайн і виготовлена з міцних матеріалів. Цей набір розвиває уяву, творчі навички та соціальну взаємодію в дітей. Він дає змогу дітям вжитися в ролі героїв і створювати захопливі ігрові сценарії. Важливо пам'ятати, що гра зі зброєю має відбуватися в безпечному та контрольованому середовищі, під керівництвом дорослих.
Комплектація:
- Автомат M416 завдовжки 52 см
- Пістолет завдовжки 20 см
- Ніж
- Сокирка
- Бінокль
- Наручники
- Окуляри
- Компас
- Граната
- Патрони
- Свисток
- Значок
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 66 х 6 х 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 998 ₴


