Іграшковий автомат дитячий стріляє орбізами та пластиковими кулями на акумуляторі Special Forse Чорний

Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 31273
1 065 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 111 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Іграшковий автомат дитячий стріляє орбізами та пластиковими кулями на акумуляторі Special Forse Чорний»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами (гідропулями) діаметром приблизно 7 мм і пластиковими кулями. Його зручно тримати однією або двома руками. Корпус іграшки виготовлений із міцного пластику та вирізняється високою деталізацією. У комплекті з автоматом йде акумулятор, завдяки чому швидкість стрільби дуже висока.
Особливості:
- Працює від акумулятора
- Стріляє чергою
- Має стильний і реалістичний зовнішній вигляд
- Міцна конструкцію й деталізовані елементи
- Легкий у керуванні та простий у використанні навіть для маленьких дітей
Комплектація:
- Автомат
- Оптичний приціл
- Двонога
- Акумулятор
- Шнур для зарядного пристрою USB
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Довжина автомата: 44 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 46 х 6 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі, Гидропули |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 1 065 ₴


