Розвиваюча іграшка Музичний ігровий центр Мультибокс 7 в 1 Limo Toy

-9%
- Готово до відправки
- Код: 31265
1 383 ₴
1 257 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюки дуже швидко вчаться і запам'ятовують інформацію. Але в ранньому віці освітній процес проходить в ігровій формі. Тому крихіткам від року так важливо своєчасно купувати відповідні забави. Для запам'ятовування форм і кольорів малюкам старше 18 місяців варто замовити розвивальну іграшку Limo Toy Мультибокс 7в1.
Модель виділяється барвистим дизайном і функціональністю. Всі сторони виробу містять розваги, і подарують дитині багато захопливих і корисних ігор. Розвиватися так просто!
Розвиваюча іграшка Лімо Той зроблена з урахуванням віку і повністю відповідає міжнародним стандартам. Модель виготовлена з гіпоалергенного пластику, стійка до механічних пошкоджень і не містить дрібних деталей.
Функції:
- Звуки тварин
- Лабіринт на дроті
- Сортер (6 фігурок)
- Шестерні
- Магнітна гра Нагодуй пташку гусеничкою
- Годинник
- Музичне кермо
- Кубики, що обертаються, для вивчення лічби
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки (в комплект не входять)
- Розмір іграшки: 22 х 22 х 22 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30,5 х 24,5 х 25,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 245 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
- Ціна: 1 257 ₴


