Інтерактивний Динозавр на радіокеруванні Fur Star Dinosaur Стегозавр Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31276
1 371 ₴
У всіх дітей є мрія мати чотирилапого друга, з яким можна весело проводити час. То чому не завести собі динозавра? Ця велична і незвичайна тварина точно скрасить нудні дні, а також перенесе дитину в захоплюючу пригоду у первісний світ.
Стегозавр не тільки може гарчати та відтворювати мелодії при ходьбі, але також повторювати те, що ви скажете! Управління відбувається з допомогою пульта.
Особливості:
- Функція Roar&Walk — дає змогу йти та гарчати
- Функція Sing&Walk — дає змогу йти та відтворювати мелодію
- Функція Talk — записує ваш голос і повторює
- Функція Pause/Start — зупиняє/відтворює дії
Для того, щоб активувати "голос" доісторичної істоти, потрібно натиснути на команду "Talk" і почати говорити. Після того як динозавр запише Ваш голос, він почне відтворювати фразу під час ходьби, а після зупиниться, щоб записати наступну.
Іграшка виготовлена з якісних суміщених матеріалів: тулуб і лапки пластикові, голова та хвіст заповнені м'яким наповнювачем, а його шкірка та спинні кістяні пластини — з дуже приємного на дотик текстильного матеріалу з імітацією лусочок.
Характеристики:
- Вік: Від 2 років
- Елементи живлення динозавра: Батарейки 3 шт. типу ААА (входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір динозавра: 41 х 15 х 21 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 17 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Зелений |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Тварини |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 1 371 ₴




