Дитяча залізниця зі звуком та світлом Power Train World 170 х 99 см

- Немає в наявності
- Код: 31262
1 636 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця зі звуком і світлом є сучасною залізницею, що складається з локомотива і 3 вагонів, що рухаються по рейках. У комплекті є аксесуари для захоплюючої гри.
Особливості:
- Іграшкова залізниця відмінної деталізації
- Легко збірна конструкція
- Звукові ефекти (імітує звуки справжнього поїзда)
- Світлові ефекти (світиться локомотив)
- Рух та додаткові звукові/світлові ефекти працюють від батарейок
- Набір виконаний із пластику, безпечного для здоров'я дітей
Комплектація:
- Локомотив
- 3 вагони
- 2 тунелі
- Міст
- Збірні шляхи
- Дорожні знаки
- Дерева
- Будинки
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Кількість елементів: 86 шт.
- Загальна довжина рейок: 914 см
- Розмір дороги у зібраному вигляді: 170 х 99 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 63,5 х 8,8 х 43,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Платформа, Залізничний склад, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 9.14 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1700 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 990 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Виробник | Power |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 88 мм |
| Довжина упаковки | 635 мм |
| Висота упаковки | 435 мм |
- Ціна: 1 636 ₴









