Інтерактивний пінгвін на батарейках TK Union Group Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 31252
464 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Божевільні танці з тваринами повертаються з новим сезоном на телеекрани іграшкового телебачення. І головною зіркою цього тижня став пан пінгвін. А вже сьогодні в тебе буде чудова можливість битися з фаворитом глядачів і весело провести час. Пінгвін танцюватиме в тебе в кімнаті, а якщо ти вимкнеш світло, то побачиш, що ручки танцюриста підсвічуються яскравим світлом. А щоб не рухатися без музики, іграшка заспіває тобі веселу пісеньку та навчить своїх улюблених рухів.
Особливості:
- Пінгвін співає запальну пісеньку українською мовою
- Іграшка рухається вліво/вправо та танцює кумедний танець
- Під час танцю в пінгвіна підсвічуються ручки та носик
- Пінгвін розвиватиме координацію рухів дитини, моторику рук, зір і слух
- Виготовлений у яскравих кольорах
- Виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Мова: Українська
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 12,5 х 10 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 205 мм |
- Ціна: 464 ₴



