Музична іграшка для дітей Брязкальце з гармошкою Лисичка

- Немає в наявності
- Код: 31232
541 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова кумедна музична іграшка брязкальце потішить малюків і створить незабутню атмосферу гарного настрою. Унікальність іграшки полягає не тільки в ритмічному музичному супроводі, але й у статурі тварини, яка слугує гармошкою.
Особливості:
- Брязкальце має дуже привабливий на незвичайний дизайн
- Іграшка виготовлена у формі тварини
- Хвостик виготовлений з текстилю, всередині якого розміщено шарудливий матеріал.
- Під час натискання на носик іграшка відтворює безліч мелодій і звуків
- Обладнана підсвічуванням
- Гофрований тулуб виконує роль гармошки
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 10 х 9 х 37 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 12 х 10 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 541 ₴

