Інтерактивна іграшка Динозавр із підсвіткою на батарейках Трицератопс Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 31221
583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є безліч різних іграшок у формі динозаврів, але ця іграшка — це не просто пластикова фігурка, це справжній цератопс, представник рогатих ящірів, що харчуються переважно рослинами, який ходитиме кімнатою та відтворюватиме звуки гарчання. Він і ходитиме, і вилятиме хвостом, і крутитиме головою, а його язик підсвічуватиметься червоним вогником. Іграшка зроблена досить докладно — у динозавра об'ємні шипи, а шкіра фактурна, як у справжньої ящірки.
Особливості:
- Динозавр може ходити рівною поверхнею, а під час руху виляє головою і хвостом
- Під час прогулянки він відтворює характерні звуки, гарчання, а його язик підсвічується червоним
- У динозавра об'ємні шипи, вони не гострі та безпечні для дитини, і фактурна шкіра, як у справжньої ящірки
- Цератопс виготовлений у яскравих кольорах
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір динозавра: 37 х 14 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 15 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 15 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 583 ₴





