Дитячий столик для малювання з проєктором Динозаврик 34 предмети Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31248
616 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний столик, призначений для маленьких художників. Зроблений у формі динозаврика, він стане справжнім другом під час реалізації нового шедевра. Головною перевагою цієї моделі стала лампа, що підсвічує та виконує роль проєктора. Столик має знімні ніжки, тому його можна легко перетворити на зручну панель і малювати в будь-якому положенні.
Особливості:
- Є регулювання фокуса та нахилу лампи
- До комплекту входять 3 диски із зображеннями
- Фломастери "Пиши-стирай" і губка
- Стіл має знімні ніжки
Комплектація:
- Столик із ніжками
- Лампа з проєктором
- 3 диски для проєктора
- Набір фломастерів
- Губка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість предметів: 34 шт.
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри столика в зібраному вигляді: 35 х 25 х 39 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 11 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 39 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 616 ₴



