Дитяча дошка для малювання двостороння з аксесуарами Artist Синя

- Немає в наявності
- Код: 31246
1 007 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Talented Painter" — найкращий друг маленьких художників. Столик для творчості чекає на маленьких художників, чиє хобі — малювання.
Це ідеальний інструмент, що відкриває безмежний потенціал творчого вираження юних майстрів. Іграшковий столик поєднує в собі дві унікальні можливості: малювання маркерами та бік для навчання та малювання крейдою.
Особливості:
- 2 дошки для малювання крейдою та маркерами "пиши-витирай"
- Зручні поглиблення для канцелярського приладдя
- Велика площа для малювання, що дасть змогу вашій дитині почуватися справжнім художником
- Зручний органайзер для приладдя
- Тримачі для паперу
- 2 картонних поля для настільних ігор
- У наборі представлений комплект магнітів і пластикові кольорові склянки
- Набір доповнений приладдям для малювання: лінійкою-спірографом, губкою, тримачем для крейди, кольоровим крейдою та маркерами
- Чудово підійде для розвивальних занять із дошкільнятами
- Мольберт виготовлений із високоякісних, екологічно чистих матеріалів, що гарантують безпеку та тривалість використання
- Легка конструкція, вона може зручно переноситися й зберігатися, щоб завжди бути поруч із вашими маленькими художниками
- Іграшка створена для розвитку творчого потенціалу, фантазії та моторики дітей, допомагаючи їм виразити себе через малюнок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір дошки (ДхШхВ): 47 х 40 х 28 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 39 х 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 007 ₴

