Дерев'яний пазл фігурний А3 Літак F16 PuzzleOK 176 деталей

-25%
- Готово до відправки
- Код: 31204
601 ₴
450 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурний пазл із дерева — літак F16. Пазл складається з 176 деталей. Розмір пазла в зібраному вигляді 297 х 420 мм.
Характеристики:
- Виробництво: PuzzleOk (Україна)
- Розмір: 29,7 х 42 см
- Кількість деталей: 176 шт
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19,3 х 5 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 176 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Авіація |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 193 мм |
| Ширина упакування | 48 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 29.7 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 450 ₴

