Мікроскоп дитячий 200х 600х 1200х з набором інструментів Білий

- Немає в наявності
- Код: 31205
885 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мікроскоп занурить вас разом із дитиною у світ цікавих домашніх дослідів.
Особливості:
- Простий в освоєнні — створений спеціально для дітей
- Обладнаний об'єктивами зі збільшенням 200X, 600X і 1200X
- Led-підсвічування забезпечує яскраве та чітке зображення
- Компактний і легкий — корпус зроблений із сучасного пластику
- До комплекту входить набір інструментів: пінцет, скальпель, скельця та флакони
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 14,5 х 9 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 9,5 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 240 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 885 ₴



