Машинка сміттєвоз на радіокеруванні Steel Defenders Тип 2

- Немає в наявності
- Код: 31186
636 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Сміттєвозу належить до ексклюзивної серії машин на радіокеруванні — спецтехніка.
Модель виконана в реалістичному дизайні, що видно неозброєним оком. Машина точно передає основні конструкційні елементи спецтехніки.
Особливість моделі — гумові колеса та світлові ефекти.
Комплектація:
- Сміттєвоз
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:30
- Габарити машини: 24 х 6,8 х 6,5 см
- Паковання: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 31 х 14,5 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масштаб моделі | 1:30 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 636 ₴




