Дитячий візок Супермаркет із продуктами світло звук 41 предмет Фіолетовий з білим

- Немає в наявності
- Код: 31198
816 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір являє собою місткий візок з колесами, що обертаються. Наповнити візок можна різноманітними продуктами, що входять до набору. У комплекті ви знайдете продукти, фрукти й овочі. Завдяки цьому ігровому набору дитина розвиватиме безліч корисних навичок і якостей прямо в процесі гри.
Особливості:
- Виготовлена з якісного нетоксичного пластику
- Різноманітний набір продуктів
- Візок їздить
- Світлові та звукові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість предметів: 41 шт
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір візка: 34 х 24 х 44,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 10 х 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 445 мм |
- Ціна: 816 ₴

