Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами та кульками на акумуляторі Special Forse

Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 31195
922 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 111 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами та кульками на акумуляторі Special Forse»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами (гідропулями) або пластиковими кульками діаметром 6 мм. Його зручно тримати однією або двома руками. Корпус іграшки виготовлений із міцного пластику та вирізняється високою деталізацією. У комплекті з автоматом йде акумулятор, завдяки чому швидкість стрільби дуже висока.
Особливості:
- Оптичний приціл у вигляді муляжу, служить як обойма для куль
- Працює від акумулятора
- Стріляє чергою
- Має стильний та реалістичний зовнішній вигляд
- Міцна конструкцію та деталізовані елементи
- Легкий в керуванні та простий у використанні навіть для маленьких дітей
Комплектація:
- Автомат
- Оптичний приціл
- Акумулятор
- Шнур для зарядного пристрою USB
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Довжина автомата: 31 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 32 х 4 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 922 ₴


