Мікроскоп дитячий у валізі 300х 600х 1200х 28 предметів

- Немає в наявності
- Код: 31197
921 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мікроскоп занурить вас разом із дитиною у світ цікавих домашніх дослідів.
Особливості:
- Простий в освоєнні — створений спеціально для дітей
- Оснащений об'єктивами зі збільшенням 300X, 600X і 1200X
- Мікроскоп дає змогу регулювати кут спостереження й має 5 світлових отворів і 4 світлові лінзи
- Підсвічування забезпечує яскраве та чітке зображення
- Компактний і легкий, легко кріпиться до поверхні
- До комплекту входить набір інструментів: пінцет, скальпель, скельця та пробірки
- Упакований у зручну валізку, яку можна носити із собою
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 13 х 8,6 х 24,5 см
- Упаковка: Валіза
- Габарити упаковки: 38 х 10 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 245 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 921 ₴



