Мольберт для малювання двосторонній із поличками Artist 35 предметів Бордовий

- Немає в наявності
- Код: 31196
1 311 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння дошка для малювання з одного боку має покриття білого кольору, а з іншого — грифельну поверхню. Можна малювати фарбами, фломастерами на водній основі, маркерами, а з іншого боку дошки крейдою. Внизу мольберта є зручна поличка, на якій можна розмістити різне канцелярське приладдя та предмети для малювання, а з іншого боку розташовані три місця для зручного зберігання альбомів і зошитів.
Особливості:
- Регулюється висота малювального поля
- Двостороння дошка для малювання
- Три місця під альбоми
- Поличка під фломастери, олівці
Комплектація:
- Мольберт
- Фломастери
- Крейда
- Магніти
- Склянка
- Губка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- У наборі 35 аксесуарів
- Розмір у зібраному вигляді: 55 х 47,5 х 90 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 16 х 73 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 475 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 900 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
- Ціна: 1 311 ₴




