Конструктор військовий вертоліт МІ-24S SLUBAN 893 деталі

- Немає в наявності
- Код: 31192
1 322 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор пластмасовий SLUBAN Ударний Вертоліт, з фігурками — це чудовий вибір, якщо Ви шукаєте якісний і цікавий конструктор для дитини. Конструктор містить 893 деталі, за допомогою яких можна зібрати справжній вертоліт. Довжина вертольота 50 см. До комплекту входять 3 фігурки льотчиків, що робить гру більш занурювальною і цікавою. Вертоліт має рухомі деталі.
Деталі легко та міцно кріпляться між собою. Якщо раптом знадобиться від'єднати будь-яку деталь, скористайтеся від'єднувачем — спеціальним зеленим крокодилом. Він створений для того, щоб допомагати Вам із конструктором.
Особливість:
- Максимальна схожість зі справжньою моделлю
- Гвинти вертольота обертаються
- Шасі ховаються і випускаються
- Відкривається бортовий відсіт
Комплектація:
- 893 деталі
- 34 фигурки
- від'єднувач
- інструкція
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 893 шт
- Масштаб: 1:35
- Довжина вертольота: 50 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 8 х 38
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 863 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 322 ₴



