Дитяча пожежна машина з набором машинок Six Six Zero

- Немає в наявності
- Код: 31131
941 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір стане прекрасним подарунком для хлопчика. Іграшка обладнана звуковими та світловими ефектами.
Яскравий трейлер потішить малюка, а набір транспортних засобів у комплекті допоможе придумати цікаві ігрові сюжети. Такі іграшки розвивають увагу, спритність і дрібну моторику.
Особливості:
- Велика пожежна машина з відділеннями для машинок всередині
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Машина-гараж
- 3 маленькі машини
- Фігурка пожежника
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір іграшки: 30 х 13,8 х 12,5 см
- Масштаб машинок: 1:64
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35,5 х 18 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 138 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 125 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 941 ₴



