Дитячий іграшковий трамвай Електричка 47 см

- Немає в наявності
- Код: 31132
737 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель міської електрички має досить сучасний вигляд. Іграшка прекрасна знахідка для будь-якого хлопчика, який захоплюється технікою і перевезенням своїх іграшкових "пасажирів".
Особливості:
- "Гармошки", що з'єднують вагони, мають вигляд ніби зі справжньої гуми
- Рухомий струмоприймач
- Пропрацьований салон із рядами сидінь
- Відчиняються двері
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 47 х 6 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 7 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трамвай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 737 ₴


