Гараж паркінг із машинками Пожежна станція

- Немає в наявності
- Код: 31136
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна ідея подарунка для кожного маленького шанувальника автомобілів. Дитяче паркування пожежна станція містить 2-поверхове паркування та пожежні машинки. Всі елементи мають яскравий та барвистий вигляд, виготовлені з якісного та безпечного пластику. Парківка збирається як конструктор і ви з захопленням проведете час разом. Цей паркінг можна взяти із собою — він легко складається у валізку. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Комплектація:
- Частини паркінгу
- 2 машинки
- Підіймання/спуски
- Дорожні знаки
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір паркування: 56 х 18 х 23 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 43,5 х 12,5 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 560 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 180 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 230 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 622 ₴



