Інтерактивний робот на радіокеруванні з функцією Touch Alien Water Driven Robot

- Немає в наявності
- Код: 31141
1 515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий робот на радіокеруванні цікава сучасна іграшка. Модель іграшкового робота має надійний корпус, виготовлений із пластику. Матеріали, використані в цій іграшці, високої якості, орієнтовані на дітей. Робот унікальний за своєю функціональністю. Його дія ґрунтується на основі гідродинаміки. Тобто, щоб робот міг переміщатися дистанційно, він має мати спеціальний резервуар, наповнений водою. Вода з'єднує контакти, що ведуть до потоку електрики та запускає роботу робота.
Комплектація:
- Робот
- Пульт керування
- Лійка
- Викрутка
Функції:
- Їде вперед, назад, вліво, вправо
- Сенсорне керування
- Говорить фразами
- Відштовхується від перешкод
- Танцює
- Музика
- Світло
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення робота: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки: 16 х 13 х 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 16 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Робот |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 8 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 220 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
- Ціна: 1 515 ₴



