Розвиваюча іграшка Музичний ігровий Столик 2 в 1 Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31144
1 001 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна інтерактивна іграшка — те, що потрібно малюкові в перші роки життя. Цей ігровий центр можна використовувати як столик або помістити на стінку ліжечка. З такою іграшкою малюк активно розвиває логіку, дрібну моторику та сприйняття кольорів. Гучність звуку регулюється, інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок. Центр зроблений із безпечних матеріалів.
Особливості:
- Регулятор гучності
- Нотні клавіші
- Веселі мелодії
- Барабан
- Тріскачка
- Обертові шестерні
- Можна прикріпити до дитячого ліжечка
- Світлові ефекти
- Можна використовувати як окрему ігрову панель
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір столика: 30 х 30 х 17 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 8 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 001 ₴

