Інтелектуальний Конструктор головоломка IBLOCK 168 деталей (PL-921-311)

- Немає в наявності
- Код: 31149
1 006 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтелектуальний конструктор IBLOCK Головоломка — чудовий подарунок для дитини. До набору входять деталі різних форм і кольорів, за допомогою яких дитина може зібрати різних тварин або комах. Всі елементи надійно кріпляться між собою. До комплекту входить інструкція зі зразками виробів.
Комплектація:
- 168 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість деталей: 168 шт.
- Матеріали: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 7 х 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Контурний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 168 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 006 ₴

