Інтерактивна тварина Дракон на батарейках Червона

- Немає в наявності
- Код: 31152
1 094 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дракон на радіокеруванні — це інтерактивна іграшка, з якою дитині буде цікаво грати. Дракон має безліч функцій, як-от: ходьба в різні боки, поворот голови вліво та вправо, махає крилами, пропускає дим і навіть проєктує зображення. Все це супроводжується звуковитом і світловими ефектами. Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів і легка в керуванні. Ігри з такими тваринами розвивають уяву та просторове мислення дітей, знайомлять їх зі світом доісторичних тварин в ігровій формі.
Функції:
- Реагує на звукові команди
- Ходить
- Машина крилами
- Пускає дим
- Видає звук
- Світиться
- Проєктор
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 52 х 27 х 30 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 15,5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 52 см |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 1 094 ₴



