Ігровий набір Супермаркет із касою та візком Home Supermarket 40 предметів Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 31159
1 155 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супермаркет із візком для продуктів — це чудовий подарунок для кожного маленького підприємця. Такі сюжетно-рольові ігри розвивають логічне мислення та кмітливість. Дитині буде весело грати з друзями, де в кожного будуть свої ролі: касир, продавець, покупець. Супермаркет обладнаний безліччю різних поличок, касою та сканером зі звуковими та світловими ефектами.
Комплектація:
- Касовий апарат
- Ваги
- Продукти
- Коробочки
- Посуд
- Візок
Функції:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість предметів: 40 шт.
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 37 х 20 х 38,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 385 мм |
- Ціна: 1 155 ₴




