Іграшкова машинка Спецтехніка Бетонозмішувач на батарейках Автопром Синій

- Немає в наявності
- Код: 31164
1 070 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель бетонозмішувача від ТМ Автопром. Машинка виготовлена з якісних ударостійких матеріалів, чудово деталізована. Елементи машинки рухомі. Іграшка має звукові та світлові ефекти.
Особливості:
- Висока деталізація
- Тематичні звуки
- Червона підсвітка сигнальних вогнів на кабіні
- Обертовий міксер
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу LR44 (входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Масштаб: 1:18
- Розмір іграшки: 36 х 11,5 х 16,5 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 41,5 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 070 ₴



