Іграшкова машинка Спецтехніка Пожежна машина Водовоз на батарейках Автопром Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31165
1 137 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель пожежної машини з пожежним шлангом від ТМ Автопром. Машинка виготовлена з якісних ударостійких матеріалів, чудово деталізована. Елементи машинки рухомі. Іграшка має звукові та світлові ефекти.
Особливості:
- Висока деталізація
- Тематичні звуки
- Червона підсвітка сигнальних вогнів на кабіні
- Вода заливається в бак машини та за допомогою помпи розбризкується зі шланга
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу LR44 (входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Масштаб: 1:18
- Розмір іграшки: 37 х 11 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 41,5 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 137 ₴

