Конструктор військовий КРАЗ МОСТ IBLOCK Армія 432 деталі (PL-921-463)

- Немає в наявності
- Код: 31166
1 079 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock КрАЗ Мост — належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній КРАЗ Міст, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 432 деталі
- 2 фигурки
- наклейки
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 432 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 6,4 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 432 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 64 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 079 ₴


