Танк на радіокеруванні з парогенератором і ракетною установкою D-F Tank Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31169
992 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель бойового танка зі світловими та звуковими ефектами та цікавим доповненням — парогенератором і ракетною установкою.
Ракетний пристрій має пружинний механізм-запуск, за допомогою якого після натискання кнопки на пульті ракета вистрілює (для запуску ракети необхідно зняти білу заглушку).
Парогенератор випускає потік безпечної пари, для цього потрібно в спеціальний відсік залити воду.
Під час руху передні фари світяться й вмикаються реалістичні звуки пострілів.
За допомогою пульта, крім руху вперед і по колу, можна керувати обертанням вежі.
Функції:
- Рух уперед/назад, ліворуч/праворуч
- Обертання вежі на 360°
- Стріляє ракетами
- Мерехтлива підсвітка та світло фар
- Утворює пару
- Звуковий супровід
Комплектація:
- Танк
- Ракета
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель
- Ємність для води
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення танка: Аакумулятора 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять).
- Розмір іграшки: 23 х 13 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 34 х 16 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 992 ₴






