Дитячий ігровий набір Баскетбольне кільце на стійці 180 х 40 см з м'ячем і насосом

- Немає в наявності
- Код: 31175
1 092 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча баскетбольна стійка Nerf – відмінне пристосування для навчання або вдосконалення навичок гри в баскетбол. Цей набір можна легко зібрати в кімнаті малюка або на вулиці. В основу необхідно залити пісок або воду для кращої стійкості конструкції. Висоту стійки можна змінювати відповідно до зросту вашого малюка. Стійка виготовлена з міцного металу/пластику і прослужить не один сезон. Навчіть дитину любити спорт з раннього віку.
Комплектація:
- Стійка
- Щит
- Кільце
- Сітка
- Надувний м'яч
- Насос
- Ключі
- Кріплення
Характеристики:
- Матеріал: сталь, пластик
- Висота стійки: 180 см
- Висота до кільця: 150 см
- Розміри щита: 40*30 см
- Діаметр м'яча: 15 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 41,5 х 34 х 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nerf |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 1 092 ₴


