Дитячий двосторонній багатофункціональний столик Steamplay Design and learn із шестернями Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 31176
1 271 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стіл призначений для дітей раннього віку для різних занять. Також столик обладнаний великим простором для зберігання, де містить багато різних предметів для творчості. Діти на такому столику можуть будувати різні фігури з конструктора, а на зворотному магнітному боці можна малювати маркером і створювати композиції з магнітів.
З таким столиком ваша дитина зможе розвивати дрібну моторику, творче мислення й уяву.
Комплектація:
- Деталі столика, які необхідно зібрати самостійно
- Набір шестерень
- Маркер для малювання
- Губка для стирання малюнків
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 49 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 490 мм |
- Ціна: 1 271 ₴


