Гоночна машинка на радіокеруванні Pagani Huayra MZ Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31177
1 492 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні MZ Pagani Huayra 1:14 сподобається маленькому гонщику. Автомодель можна використовувати як гоночний автомобіль, організувавши перегони разом зі своїми друзями. Машинка розганяється до швидкості 10 км/год і її дуже важко перегнати. Крім того, вона дуже маневрена і можна навіть влаштовувати перегони з перешкодами, а дитина легко керуватиме машинкою. Рух машини супроводжується світловими ефектами. Радіус дії до 25 метрів.
Комплектація:
- Машинка
- Акумулятор
- Пульт керування
- кабель USB
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір: 34 х 15 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 1 492 ₴






