Дитячий арбалет із лазерним прицілом і стрілами на присосках Crossbow Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31178
1 114 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет із 3 стрілами-присосками належать до спортивної серії іграшок. До комплекту з арбалетом і стрілами входить лазерний приціл, що працює від батарейок.
Довгостроковість експлуатації арбалета забезпечує зносостійка тятива. Стрільба з арбалета розвиватиме такі позитивні навички, як точність і спритність, тренуватиме координацію.
Комплектація:
- Арбалет
- 3 стріли з присоском
- Лазерний приціл
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Матеріал: Пластик
- Довжина стріли: 40 см
- Паковання: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 71 х 12 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 114 ₴




