Інтерактивна тварина Робот собака на радіокеруванні Smart Pet

- Немає в наявності
- Код: 31181
1 720 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна тварина на радіокеруванні стане найкращим другом для дитини, яка мріє про собаку. Вихованець вміє співати, танцювати, ходити вперед і назад, повертатися в різні боки. Ще робот має очі, що світяться. З такою іграшкою дитині не доведеться нудьгувати, адже догляд за вихованцем занурить її в захопливу гру. Ігри з інтерактивними тваринами сприяють емоційному розвитку дитини, покращують її просторове мислення й логіку, а головне — покращують настрій. Іграшка зроблена з безпечних матеріалів. Призначено для дітей від 6 років.
Комплектація:
- Робот
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Функції:
- Ходить вперед, назад, повертає вліво, вправо
- Виконує команди
- Танцює
- Пет
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 24 х 18 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 19 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
| Тип | Цуценя |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 300 мм |
| Ширина паковання | 190 мм |
| Висота паковання | 215 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 720 ₴

