Дитяча військова машинка Ракетна установка інерційна

- Немає в наявності
- Код: 31129
311 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі військового транспорту — чудовий подарунок для тих, хто цікавиться військовою технікою й армійською тематикою загалом.
Моделі виготовлені в максимально реалістичному дизайні в масштабі 1:50.
Наявність інерційного механізму та рухомих елементів робить іграшки неймовірно цікавими та функціональними в процесі гри.
У кожній машині відчиняються двері кабіни.
Особливості:
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері кабіни
- Модель виконана з металопластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:50
- Розмір машинки (ДхШхВ): 17 х 4 х 6 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 6 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 311 ₴


