Іграшковий Пістолет Бластер Elite 2.0 Nerf Нерф з м'якими кулями на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 31124
631 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливий світ галактичних пригод із мегакрутим бластером! Ця зброя перетворить Вашого хлопчика на справжнього героя, готового підкорити зірки або вести люту битву в просторах міжгалактичної імперії.
Ергономічна конструкція цієї моделі поєднує в собі не тільки зручність використання, але й цікавий, сучасний функціонал, що вразив уяву кожного!
Особливості:
- Космічний дизайн ігрової моделі
- Чудова деталізація кожного ігрового елемента
- 16 м'яких патронів на присосках
- Завдяки знімним елементам сучасний бластер може мати вигляд у 2 різних варіаціях
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 5,5 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 631 ₴

