Іграшковий Автомат Бластер Elite 2.0 Nerf Нерф 5 в 1 з м'якими кулями та лазерним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 31125
1 232 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливий світ галактичних пригод із мегакрутим бластером! Ця зброя перетворить Вашого хлопчика на справжнього героя, готового підкорити зірки або вести люту битву в просторах міжгалактичної імперії.
Ергономічна конструкція цієї моделі поєднує в собі не тільки зручність використання, але й цікавий, сучасний функціонал, щоразував уяву кожного!
Особливості:
- Космічний дизайн ігрової моделі
- Чудова деталізація кожного ігрового елемента
- Лазерний приціл
- 16 м'яких патронів на присосках
- Завдяки знімним елементам сучасний бластер може мати 5 різноманітних варіацій
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 59,5 х 6 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 595 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 232 ₴

