Інтерактивна музична іграшка для малюків Машинка з ключиками WToys

- Немає в наявності
- Код: 31122
364 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомобільчик від ТМ «WToys» не їздить дорогами, він має зовсім інше призначення - відкрити малюкам дивовижний музичний світ!
Кольорова іграшка компактних розмірів знає як розважити малечу: 3 активні кнопки подарують дитині веселі пісні, правила дорожнього руху, віршик і казочку, яка відправить у дивовижну подорож. Окрім цього увагу дитини привернуть прогумовані ключі, які подарують не лише нові тактильні відчуття, а й значне полегшення при прорізуванні зубів.
Музична іграшка сприятиме розвитку зорових, слухових і тактильних відчуттів малюків. Значно поліпшить координацію рухів і дрібну моторику ручок.
Особливості:
- Музична іграшка виконана у вигляді автомобіля
- Кольорове забарвлення
- Прорізувачі
- Звукові та світлові ефекти
- 3 активних кнопки: казка, правила дорожнього руху, мелодії, пісні
- Озвучування українською мовою
- Іграшку виконано з первинного пластику: міцного та безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: Від 1-го року
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 9 х 4 х 14 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 12,5 х 5 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 364 ₴


