Килимок Пазл Дитячий масажний Фрукти 9 шт. 30 х 30 см

-8%
- Готово до відправки
- Код: 31101
461 ₴
423 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний килимок-пазл містить кілька варіантів гри. Такі килимки виконують функції пазлів, кубиків, сортера й багато інших.
Матеріал EVA, з якого виготовлені деталі килимка-пазла, досить легкий. Крім цього, м'якість цього матеріалу зроблять гру комфортною, а його текстура має масажний ефект.
Кожен пазл килимка складається зі знімних фігурок, що дає змогу малюкові гратися з ним, немов із сортером, підбираючи фігурки до відповідних отворів.
М'який розвивальний килимок-пазл — річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість частин в упаковці: 9 шт.
- Розмір одного пазла: 30 х 30 см
- Товщина пазла: 0,8 см
- Паковання: Плівка
- Габарити упаковки: 30 х 9 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок-пазл |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
- Ціна: 423 ₴
