Логічна гра Головоломка Кубик рубік Пінгвін

-12%
- Готово до відправки
- Код: 31110
624 ₴
552 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Penguin Cube" - дитяча механічна головоломка типу кубика Рубика. Логічна гра має оригінальний, незвичайний дизайн, чим обов'язково зацікавить дітей від 3-х років. Іграшка складається з 8-ми елементів, що обертаються в різні боки. Доведеться включити кмітливість, щоб повернути всі частини тіла звірка на колишнє місце.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Логічний кубик: 2х2х2
- Нова оригінальна форма
- Барвистий дизайн у вигляді кумедного пінгвіна
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Висота іграшки: 13 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 10,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Розміри | |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 552 ₴

