Дитячий касовий апарат з ефектами 24 предмети Червоний

- Готово до відправки
- Код: 31107
909 ₴
819 ₴
З функціональним ігровим набором ваша дитина зможе відчути себе справжнім працівником супермаркету, а також в ігровій формі опанувати правила покупок.
Кожна деталь виготовлена з високоякісної первинної пластмаси, чудово стійка до механічних впливів, що продовжує термін експлуатації.
Продуманий дизайн і функціональність елементів зроблять гру реалістичнішою та цікавішою.
Малюк у себе в кімнаті зможе організувати справжній супермаркет завдяки комплекту з 24 предметів.
Спочатку маленький покупець вибере необхідні товари, а після вирушить на касову зону. Покупець зможе розплатитися картою або паперовою валютою. Адже касова зона обладнана сканером, касою з вбудованим калькулятором і терміналом для розрахунку банківською картою.
Особливості:
- Оплата карткою супроводжується відповідним звуковим сигналом і яскравим підсвічуванням
- Касовий апарат відкривається за допомогою кнопки
- Сканер обладнаний світловим індикатором і під час натискання відтворює характерні звуки сканування
- Кошик із продуктами
Комплектація:
- Касовий апарат
- Сканер
- Кошик із продуктами
- Банківська карта
- Паперові гроші
- Монети
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення касового апарату: Батарейки 2 шт. типу «АА» (не входять до комплекту)
- Елементи живлення сканера: Батарейки 2 шт. типу «АА» (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 12 х 14 х 13 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 17 х 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 819 ₴


