Дитячі пазли міні 35 елементів Dodo Transformers Bumblebee

- Немає в наявності
- Код: 31083
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Пазл-міні Dodo Transformers «Bumblebee» — чудовий спосіб познайомитися з улюбленим героєм із фільмів про Трансформерів. Пазл-міні являє собою ідеальний вибір для маленьких фанатів пригод і роботів.
На зображенні пазла-міні ви побачите легендарного автобота Бамблбі. Яскраво-жовтий могутній, непереможний герой уже готовий до знайомства з шанувальниками пазлів.
Пазл-міні Dodo Transformers Bumblebee — не тільки захоплива гра, але й спосіб розвивати уяву, моторику рук і логічне мислення в дітей. Він чудово підходить для дітей від 4 років, допомагаючи їм розвивати увагу та творчість.
Зберіть цей чарівний пазл-міні з 35 елементів разом із Бамблбі та допоможіть йому зберегти світ від злочинців. Розкрийте свою творчу силу та відчуйте себе справжнім героєм. Розвага та захоплення гарантовані
Характеристики:
- Зображення пазла: Transformers
- 35 елементів
- Вік: Від 4 років
- Розмір пазла: 20 х 13 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 6,5 х 3,5 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 65 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 81 ₴
