Дитячі пазли 30 елементів Dodo Свято котиків

- Немає в наявності
- Код: 31066
140 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котик-муркотик святкує день народження. Його друзі спекли смачний торт, прикрасили все довкола та влаштували свято, на яке запрошують всіх малюків. Робимо навколишній світ чарівним і яскравим за допомогою пазлів. Серія "Чарівні пазли" на 30 елементів сповнена магії, веселощів і радості. Зберіть усі чотири пазли та складіть єдину магічну картинку.
Характеристики:
- Тема пазла: Свято котиків
- Кількість елементів: 30 шт
- Вік: Від 3 років
- Розмір пазла: 27 х 20 см
- Пакування: Коробка
- Габарити пакування — 21 х 4 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 140 ₴
