Дитячі пазли 60 елементів Dodo Сільські пригоди

- Немає в наявності
- Код: 31095
158 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві пазли "Сільські пригоди" від "DoDo" складаються з 60 елементів. Дитина зможе у формі веселої гри наочно вивчити й ознайомиться з жителями, які проживають на великій фермі. Складаючи між собою частини пазлів, малюк покращить дрібну моторику пальчиків, а також стане більш уважним і посидючим. Всі елементи виготовлені з якісного, щільного картону, не деформованого під час тривалих ігор.
Характеристики:
- Тема пазла: Сільські пригоди
- Кількість елементів: 60 шт
- Вік: Від 3 років
- Розмір пазла: 23 х 32 см
- Пакування: Коробка
- Габарити пакування — 24 х 4 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 32 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 158 ₴
