Дитячі пазли Віммельпазл 60 елементів Dodo Підземне місто

- Немає в наявності
- Код: 31089
170 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як заглянути під землю? Але запросто разом із нашим пазлом ви зможете спостерігати за таємницею життям підземних жителів. Вони, як і ми, постійно бігають у справах і метушуються, готують їжу та читають книги. А живуть вони великими сімействами в сусідстві з черв'ячками. Особливість вимеля пазла — кількість елементів на зображенні, адже пазл буквально кишить персонажами. Завдання дитини — знайти потрібний елемент, вказаний на картці з завданнями. Гра з таким пазлом вчить малюків кмітливості та концентрації уваги.
Характеристики:
- Тема пазла: Підземне місто
- Кількість елементів: 60 шт
- Вік: Від 3 років
- Розмір пазла: 32 х 23 см
- Пакування: Коробка
- Габарити пакування — 24 х 4 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 170 ₴
